Teknofem Reklamı

    Televizyon ve sinemalarda yayına giren yeni bi reklam filmi var. Sosyal medyada bu reklam çok ses getirdi, ki gerçekten de çok güzel yapılmış. Malum, dersanelerin kapatılması gündemde, dolayısıyla dersaneler de sanal ortam üzerinden hizmet vermeye hazırlanıyorlar. Bunlardan biri de Fem dersanesi. Ben de tıp fakültesini Fem'e giderken kazanmıştım. Çok iyi bir dersaneydi gerçekten. Lakin benim bahsedeceğim mevzu bu reklam filmiyle alakalı. Fem yayınlarının tanıtımını yapan reklam gerçekten çok hoşuma gitti. Türkiye'de hazırlanan reklam filmlerinin ekserinden iyi hazırlanmış. Öyle ki reklam filmi kanal d ana habere çıktı. Reklamı BU ADRESTE izleyebilirsiniz.
    Teknofem reklamı, Amerika, Los Angeles, North Hollywood'da, Westwood Productions tarafından çekildi. Amerika'nın seçkin üniversitelerini bitirmiş Türkler tarafından hazırlanan reklam filminin yapımı 40 günde tamamlandı. Filmin çekimlerini de Star Wars film serisinin sanat asistanı gerçekleştirdi.
    Filmin yapımında belli ki çokça emek harcanmış, lakin ortaya çıkan sonuç herkesi memnun etmiştir diye düşünüyorum. Böyle güzel hareketleri sahalarda daha sık görmek istiyoruz.

2 yorum: